Poszukiwany asystent naukowy

Projekt: 
Rozwój interferometrycznych metod optycznych do badania dynamiki układów biologicznych
Dodał:  Ania
Miasto:  Warszawa
Treść: 

Poszukujemy magistra nauk biologicznych (lub pokrewnych) z doświadczeniem w biologii komórkowej i/lub biologii molekularnej. Dodatkowym atutem byłaby znajomość technik embriologicznych, takich jak izolacja oocytów i zarodków, zapłodnienie in vitro, barwienie immunofluorescencyjne, a także doświadczenie w pracy ze zwierzętami laboratoryjnymi (myszy).

 

Oferujemy zatrudnienie na rok (od 1 stycznia do 31 grudnia 2015 r.) w grancie Programu Badań Stosowanych NCBiR "Rozwój interferometrycznych metod optycznych do badania dynamiki układów biologicznych" realizowanym we współpracy z Instytutem Fizyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

Miejsce zatrudnienia: Zakład Embriologii, Wydział Biologii, Uniwersytet Warszawski

Kierownik projektu: dr Anna Ajduk

Wynagrodzenie: .....

 

Zatrudniona osoba będzie zaangażowana w badania prowadzone na oocytach myszy, które m.in. bedą polegać na testach nowego systemu obrazowania dynamiki cytoplazmy w oocytach. Do jej obowiązków będzie należało przygotowanie zwierząt do doświadczeń (stymulacja hormonalna), izolacja materiału (oocytów, zarodków), a także róznego typu manipulacje na oocytach/zarodkach.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dr Anny Ajduk (aajduk@biol.uw.edu.pl).