W roku 2024 zjazd członków Klubu odbędzie się w dniach 17-19 maja w Krakowie.
Załączamy plik pdf z programem naszego zjazdu.
W tym roku będzie ponad 45 uczestników- członków Klubu, oraz 15 uczestników z programu Start. Plus zaproszeni goście i finaliści NAR.  Program mentoringowy cieszył się takim powodzeniem, że konieczne było zwiększenie czasu dla Startowców i podzielenie go na wystąpienia Startowców w piątek  oraz sesję mentoringową  na sobotni poranek.
Zatem zaczynamy w piątek, 17 maja po południu od prezentacji zaproszonych laureatów programu START. Potem kolacja w restauracji Zalipianki.
 W sobotę rano program mentoringowy FNP  a  godzinie 10.30 spotkamy się z Panią Martą Łazarewicz, wiceprezes FNP, aby w rodzinnym gronie porozmawiać o nas i o Fundacji.

Jeszcze przed południem zaczniemy dyskusję panelową z udziałem zaproszonych gości. Obecność potwierdzili  Marta Łazarewicz (FNP), Maciej Gdula (MNiSW), Krzysztof Jóźwiak (NCN), Anna Czarnecka (NCBiR) i zapewne ktoś z przedstawicieli gospodarza, czyli z władz Politechniki Krakowskiej. Tematyka tej dyskusji ciągle się krystalizuje, jeśli macie propozycje wątków - proszę piszcie.

Kolejne atrakcje  to walne zebranie i Nagroda im. Artura, a godzinie 20.00 kolacja na Wawelu (!). W niedzielę oprowadzanie po Zamku Królewskim, a naszym przewodnikiem będzie nie kto inny a dyrektor Zamku i nasz klubowy kolega, Andrzej Betlej.
Proszę zapoznanie się z załączonymi plikiem:

Przypominamy, że roczna składka członkowska to 200 PLN.